Trapézový plech T-08 zlatý dub

Trapézový plech T-08 zlatý dub (imitácia dreva)

Parameter

Hodnota


Názov


Trapézový plech T-08 zlatý dub
(imitácia dreva)

Hrúbka v mm

0,33

Šírka v mm

1095

Dĺžka v mm

2000

Povrch / farba


zlatý dub

Cena za kus v EUR s DPH


13,10

Hľadáte najlacnejší plech na strechu, ktorý vám poskytne spoľahlivú ochranu a zároveň ušetrí peniaze? Naša ponuka najlacnejších plechov na strechu vám prináša kvalitu za dostupné ceny, aby ste mohli mať bezstarostnú strešnú konštrukciu bez preplácania.

Nezabudnite, že vám ponúkame aj rôzne upevňovacie skrutky pre trapézové alebo vlnité plechy v tej správnej farbe.
Farebné skrutky na montáž trapézových plechov Farebné skrutky na montáž trapézových plechov
na drevené konštrukcie
v dvoch veľkostiach (4,8 x 20 mm
alebo 4,8 x 35 mm),
vo farbách RAL.

Trapézový plech T-08

Trapézový plech T-08 svojou nízkou výškou rebier len 8 mm veľmi pripomína obklad a je k dispozícii aj vo vyhotovení s drevodekorom, takže sa používa najmä ako obklad stien a podhľadov, ale aj v exteriéri, napríklad ako plotový dielec alebo pod odkvap, ktorý vystupuje z roviny fasády. Je však dôležité poznamenať, že nie je vhodný na strešné krytiny alebo len v obmedzenej miere na menšie stavby.

Trapézový plech T-08 je k dispozícii v rôznych farbách RAL, takže je ideálnou voľbou pre súkromné, priemyselné, poľnohospodárske a iné inštalácie a ponúka diskrétny, ale moderný vzhľad. Estetický vzhľad poskytuje aj povrchová úprava s drevodekorom, ktorá má však prirodzenejší vzhľad a je cenovo dostupnejšia ako pravé drevo.

Inštalácia trapézového plechu T8 je pomerne jednoduchá, nepotrebujete na ňu ani profesionála, len sa uistite, že používate správne príslušenstvo. Vďaka nízkej hmotnosti, dlhej životnosti, jednoduchej prenosnosti a nízkej cene je trapézový plech T-08 cenovo výhodnou voľbou na stavbu, rekonštrukciu a drobné práce okolo domu.

Ak máte záujem o trapézový plech T-08, objednajte si ho telefonicky alebo e-mailom a v prípade otázok nás kontaktujte a požiadajte o cenovú ponuku.

Nenašli ste, čo hľadáte? Získajte čo najrýchlejšiu cenovú ponuku na telefónnom čísle: 0948 405 444 (v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00) alebo e-mailom: plechy@zanzi.sk