Plechové plotové dielce - textúra dreva

Plechové plotové dielce (odtiene dreva)

Cena: 3.96,-€ / bm

Plechové plotové dielce (plotovky) v našej ponuke sú vyrábané z lakoplastovaného plechu.
(Lakoplastovaný plech je pozinkovaný oceľový plech, ktorý bol ošetrený procesom lakoplastovania. Tento proces spočíva v aplikácii polymérneho laku na povrch plechu, čo mu poskytuje ochranný náter a zvyšuje jeho odolnosť voči korózii, poveternostným vplyvom a iným vnútorným a vonkajším faktorom. Lakoplastovaný plech je často používaný na výrobu rôznych produktov, ako sú napríklad plechové ploty, plechové fasády, plechové strešné krytiny a iné konštrukcie, kde je požadovaná vysoká odolnosť a estetický vzhľad.)

Plechové plotovky sú charakterizované vynikajúcou farbostálosťou, čo znamená, že nemusíte opakovane natierať plot. Táto bezúdržbová konštrukcia je ideálnou voľbou pre tých, ktorí očakávajú dokonalý plot.

Plechové plotové dielce (plotovky) ponúkame v rôznych farebných prevedeniach s imitáciou textúry dreva ((Zlatý dub lesk alebo Palisander mat , obojstranne).

Môžete si vyprať  ľubovolné dĺžky od 60 cm do 300 cm, s rovným alebo oblúkovým koncom.
Šírka jedného plotového dielca je 11,5 cm. Hrúbka plechu je 0,5 mm.

Na bežný meter oplotenia je vhodné umiestniť 7 až 8 ks plotových dielcov.

Plechové plotové dielce majú niekoľko výhod, ako je nízka cena (plotovky sú vyrábané presne na mieru), jednoduchá montáž, antikorózna úprava, dlhšia životnosť v porovnaní s drevenými plotovými dielcami, minimálne nároky na údržbu a farebná stálosť.

Nezabudnite si objednať nity alebo skrutky v príslušných farebných odtieňoch.

Nity odporúčame používať v prípade upevnenia plotových dielcov na kovové nosníky, v prípade montáže plotoviek na nosníky z dreva, odporúčame skrutky.