Trapézový plech T-08 RAL 9005 matný

Trapézový plech T-08 RAL6020 matný

Parameter

Hodnota


Názov


Trapézový plech T-08 RAL 6020 MAT II. trieda

Hrúbka v mm

0,50

Šírka v mm

1200

Dĺžka v mm

2000

Povrch / farba


RAL6020 MAT

Cena za kus v EUR s DPH


17,30

Farebný trapézový plech je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nielen spoľahlivú ochranu svojej strechy alebo fasády, ale aj esteticky príjemný vzhľad. Naša široká paleta farebných možností vám umožňuje prispôsobiť svoj projekt presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Nezabudnite, že vám ponúkame aj rôzne upevňovacie skrutky pre trapézové alebo vlnité plechy v tej správnej farbe.
Farebné skrutky na montáž trapézových plechov Farebné skrutky na montáž trapézových plechov
na drevené konštrukcie
v dvoch veľkostiach (4,8 x 20 mm
alebo 4,8 x 35 mm),
vo farbách RAL.

Trapézový plech T-08

Trapézový plech T-08 svojou nízkou výškou rebier len 8 mm veľmi pripomína obklad a je k dispozícii aj vo vyhotovení s drevodekorom, takže sa používa najmä ako obklad stien a podhľadov, ale aj v exteriéri, napríklad ako plotový dielec alebo pod odkvap, ktorý vystupuje z roviny fasády. Je však dôležité poznamenať, že nie je vhodný na strešné krytiny alebo len v obmedzenej miere na menšie stavby.

Trapézový plech T-08 je k dispozícii v rôznych farbách RAL, takže je ideálnou voľbou pre súkromné, priemyselné, poľnohospodárske a iné inštalácie a ponúka diskrétny, ale moderný vzhľad. Estetický vzhľad poskytuje aj povrchová úprava s drevodekorom, ktorá má však prirodzenejší vzhľad a je cenovo dostupnejšia ako pravé drevo.

Inštalácia trapézového plechu T8 je pomerne jednoduchá, nepotrebujete na ňu ani profesionála, len sa uistite, že používate správne príslušenstvo. Vďaka nízkej hmotnosti, dlhej životnosti, jednoduchej prenosnosti a nízkej cene je trapézový plech T-08 cenovo výhodnou voľbou na stavbu, rekonštrukciu a drobné práce okolo domu.

Ak máte záujem o trapézový plech T-08, objednajte si ho telefonicky alebo e-mailom a v prípade otázok nás kontaktujte a požiadajte o cenovú ponuku

Nenašli ste, čo hľadáte? Získajte čo najrýchlejšiu cenovú ponuku na telefónnom čísle: 0948 405 444 (v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00) alebo e-mailom: plechy@zanzi.sk